Mikro stránky
Tvorba webu, webových stránek, webdesign | Ostrava | Frýdek-Místek | Celá ČR

Tvorba internetových stránek / Mikro stránky | Ostrava | Frýdek-MístekTvorba mikrostránky je stejná, jako tvorba webu. Mikrostránky mají ovšem své zásady. Bez jasného plánu, zjištění potřebných informací, Vašich potřeb a stanovených cílů ji nemůžeme začít vytvářet.

   

Co to je mikrostránka / microsite?


Jak už z názvu vyplývá, jde o malý web. Zpravidla propaguje produkt, nebo jen užší oblast Vašeho podnikání. Mikrostránky se většinou vytváří, aby upoutaly pozornost pro Vaší firmu, pro Váš produkt. Forma mikrostránek by měla být zábavná, čtivá a neměla by jen strojeně odkazovat na Váš web. Ale to není vše. Principy mikrostránek


      
Nápad Chytrý obsah Mluvit o ní Vytvářet zisk
Celkový koncept stránky proberte s odborníkem. Pokud jím nejste, najděte nějakého na webu nebo nehledejte a zeptejte se rovnou nás.  Vše musí mít jasný plán. Nemůžeme jen suše popsat, o co jde. Přibližte lidem, v čem jim Váš produkt pomůže. V čem jim usnadní život. Zdůrazněte jeho exluzivitu. A jaké bonusy případně s produktem získají. Lidé sdílejí věci, které je fascinují, které jsou legrační nebo jednoduše geniální. Pokud tohle čekáte od mikrostránky, musí být příprava opravdu precizní. Tohle se nedá uspěchat.  A v poslední řadě microsite vytváří zisky. Ať už vyšší návštěvností stránek nebo podporou prodeje. Tímto se jméno Vaší společnosti dostává do paměti lidí. Což je největším přínosem. 

Podívejte se na mikrostránku / microsite

  Mikrostránka / microsite od společnosti Kitchen de Luxe je ukázkovým příkladem. Vytvářeli jsme její kabát a programovali její chod. 

Stránka nabízí konvektomaty na splátky, na které je firma Kitchen de Luxe specialistou. Staví kuchyně na míru, dělají poradenství a servis. Konvektomaty mají odzkoušené ve svých restauracích.  Proto při jejich koupi získáte i jejich know-how. Poradí Vám, jak efektivně v nich vařit. 

Vše popisují na této mikrostránce. 


      Takové mikrostránky si zamilujete. Se vzrušením se budete dívat, jak se zvyšuje návštěvnost Vašich stránek, jak lidé sdílejí radost ze získaných informací, ale nejvíce z jediné věci.

Opět si potvrdíte, že rozhodnutí, která děláte, mají smysl.
Chcete podobné řešení?
Napište nám.
Nebo rovnou volejte
a ptejte se konkrétně.
*Jméno:
+420 777 612 556
Tomáš Vlček
Další kontaktní informace
*E-mail:
*Telefon:
*Jak Vám můžeme pomoci?:
* takto označené položky prosím vyplňte


ProjektySociální sítěPodívejte se


Místo pro plynulý chod Vašich stránek
  Webbuilder Alsan


Máte dotaz? Zavolejte!

 
Tomáš Vlček
+420 777 612 556


 Fajne Mjesto