Internetové stránky
Tvorba webu, webových stránek, webdesign | Ostrava | Frýdek-Místek | Celá ČR

Tvorba internetových stránek / Internetové stránky | Ostrava | Frýdek-Místek       
 Rersponsivita Vlastní kód  Zisk  Bezpečnost!
Držíme se trendů 

V současnosti umíme vytvořit plně responsivní internetové stránky. Neboli přizpůsobitelné každému zařízení. Telefonu, tabletu nebo mini notebooku.

 
Weby programujeme od základů

Využíváme vlastní architektury internetových stránek. Jen takto můžeme přidávat, měnit a vylepšovat i postupem času Váš web. Známe každý jeho kout. 
 
Raketový nárůst návštěvnosti 

Zajistíme, aby Vaše stránky přilákaly více návštěvníků. Pomocí SEO optimalizace a dalších nástrojů. Pokud máte starý web tak s novým čekejte nárůst návštěvnosti raketově.
 
Bezpečnost je nejvyšší priorita

Máme bezpečné servery a internetové stránky zabezpečujeme proti vnějšímu útoku. Není příjemné řešit zavirované stránky.

Při tvorbě internetových stránek využíváme moderních programovacích jazyků                                            
Tvorba internetových stránek musí pamatovat na všechny internetové prohlížečeMůžete být zase o trochu klidnější. Naše internetové stránky se korektně zobrazují v běžných prohlížečích jako Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera a Safari. Návštěvníci jsou nekompromisní. Když něco nefunguje, hned to smetou ze stolu. 


    

Multijazyková verze internetových stránek 


Pro společnosti obchodující v zahraničí je v dnešní době multijazyková verze internetových stránek nutností. Multijazyčné webové stránky programujeme. Vždy je nasazujeme na náš redakční systém, který pak s jednotlivými jazyky propojíme. Obsluha takového webu je potom snadná. Můžete pak kdekoliv a kdykoliv na světě v reálném čase měnit obsah webu.
Stačí k tomu počítač a připojení k internetu. Vlastní redakční systém internetových stránek


Redakční systém slouží k editaci webu. Několik let stále tento systém vyvíjíme. "Stále" proto, že každým rokem objevujeme další vychytávky a zlepšení, která do systému implementujeme. Někdy to jsou podněty z řad klientů, některé věci si žádá doba.

Doporučujeme náš redakční systém


Pro internetové stránky většího rozsahu vždy doporučujeme nasadit současně na web náš redakční systém. Usnadní Vám práci při obsluze webu, výrazně Vám pomůže při SEO optimalizaci a také sledovat přístupy a statistiky návštěvnosti. Při časté změně obsahu webu Vám ušetří ročně tisíce korun. 


  

ProjektySociální sítěPodívejte se


Místo pro plynulý chod Vašich stránek
  Webbuilder Alsan


Máte dotaz? Zavolejte!

 
Tomáš Vlček
+420 777 612 556


 Fajne Mjesto