Web oficiálního importéra DuPont
Vytvořili jsme webovky na míru pro Colorcar a.s.


Profesionální webové stránky oficiálního importéra DuPont autolaků"Potřebné informace naleznete na webu" 
říká nyní svým klientům vedoucí technologie a technické podpory Jan Seibert ze společnosti ColorCar a.s. Tuhle větu ale nemůže říct kdokoliv. Musíte si být jistí tím, že ty informace na webu opravdu jsou. 
 Jan Seibert tu jistotu má. Sám na web doplňuje aktuální informace díky našemu redakčnímu systému CMS Nuova. Dělá to v aktuálním čase, kdykoliv a kdekoliv. Vždy mějte na paměti, že je důležité, aby byli zákazníci dobře informovaní. 
"Redakční systém Vám v tom pomůže"


 

Youtube videa přímo na webu


Klient uvítal možnost jednoduchého vkládání Youtube videí přímo na web. Jednoduše pomocí našeho redakčního systému CMS Nuova takto vytváří opravdu zajímavé stránky. A to tak, že si může zvolit výšku i šířku videa. Video tak může ukončovat stránku přes celou šíři nebo může být malé někde v článku. Výrobce, kterého zastupují má celou řadu profesionálních videí. Řekli si, proč bychom je tam nedali taky. Jak už jsme psali výše, zákazníci by měli být dobře informovaní.

Vkládání souborů na webové stránky ke stažení


Mezi prvními požadavky klienta byla možnost nahrávat soubory ke stažení přímo na web. My jsme vytvořili sadu ikonek, které definují typ souboru např. PDF, EXE, TIF, JPG, PPTX a další. Klient tak má možnost vytvářet přehledné podstránky s obsahem ke stažení. 

"Vše přes náš redakční systém CMS Nuova".
 


Chcete podobné řešení?
Napište nám.
Nebo rovnou volejte
a ptejte se konkrétně.
*Jméno:
+420 777 612 556
Tomáš Vlček
Další kontaktní informace
*E-mail:
*Telefon:
*Jak Vám můžeme pomoci?:
* takto označené položky prosím vyplňte
ProjektySociální sítěPodívejte se


Místo pro plynulý chod Vašich stránek
  Webbuilder Alsan


Máte dotaz? Zavolejte!

 
Tomáš Vlček
+420 777 612 556


 Fajne Mjesto