Firemní web firmy Novobilský
Rozsáhlý firemní web nabitý informacemi.

Webdesign firemní stránky Novobilský s.r.o. | Ostrava | Frýdek-Místek


"Nutně potřebujeme nový web" řekl nám Tomáš Novobilský, majitel firmy. S tímto požadavkem přichází hodně klientů. Chápeme to. Rozhodnutí vytvořit nový firemní web lidé odkládají. Bojí se. Je to přirozené. Přitom spolupráce s firmou Novobilský s.r.o. byla úžasná. Web jsme tvořili s obchodním oddělením, které mělo jasnou představu o nabízených službách a produktech Nové firemní webové stránky jsou velice rozsáhlé. Najdete zde nabízené služby a spoustu informací o produktech. Společně s aplikovanou SEO optimalizací to přineslo své: "Několikanásobná návštěvnost a vyhledatelnost webu."


 

Vždy žádejte velké fotky


Vždy byste měli získat od výrobců kvalitní fotografie. Pro vlastní propagaci je to nesmírně důležité. Jen takto můžeme vytvořit koláže, které budou vypadat profesionálně a Vaše zákazníky opravdu osloví. 

"S propagačními divizemi výrobců komunikujeme denně.
Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám."

Zápatí webu je důležité


V zápatí webu se dnes již běžně objevují odkazy na sociální sítě, obchodní partnery nebo rychlý kontakt společnosti. Proto doporučujeme tohle místo nezanedbat. Návštěvník internetové stránky ho téměř vždy zaregistruje. Tedy pokud je líbivé a jsou v něm přínosné informace. A spousta lidí hledá rychlé kontakty právě v něm.
 
Chcete podobné řešení?
Napište nám.
Nebo rovnou volejte
a ptejte se konkrétně.
*Jméno:
+420 777 612 556
Tomáš Vlček
Další kontaktní informace
*E-mail:
*Telefon:
*Jak Vám můžeme pomoci?:
* takto označené položky prosím vyplňte
ProjektySociální sítěPodívejte se


Místo pro plynulý chod Vašich stránek
  Webbuilder Alsan


Máte dotaz? Zavolejte!

 
Tomáš Vlček
+420 777 612 556


 Fajne Mjesto