Příběh
Cesta k programováníAhoj, 
jmenuji se Tomáš Vlček,

přátelé mi říkají Alsan.

Jsem PHP programátor a fotograf

"Věřím, že perfektní fotografie společně s jednoduchým ovládáním webu jsou nejlepší vizitkou každé firmy. Firma Google tohle předvádí každý den. Svou jednoduchostí hýbe internetem. Jsem přesvědčený, že tahle cesta má v dnešní době smysl."
1984

"V tomto roce se poprvé setkávám s počítačem. Už tehdy jsem si říkal, že je to slušné sci-fi. Dnes historická relikvie. Sinclair ZX Spectrum. Už jako děti jsme uměli programovat jednoduché příkazy pomocí jazyku Basic.

1997

Začínají mé experimenty v programovacích jazycích Basic a Pascal. Jednoduché programy na výpočty, funkce a kvízy.

2000

Programuji svůj první web. Pomocí jednoduchého HTML. Objevoval jsem na webu nové a nové funkce. Ponořil jsem se do čtení těch tlustých knih o C++ a programování se stalo mým koníčkem. O 3 roky později se mi podaří naprogramovat první funkční E-shop.


2006

Po častých neshodách a možnosti prosadit jakékoliv inovace po 9 letech odcházím z IT firmy. Psychicky vyčerpaný odjíždím do Velké Británie za prací. Chci změnu. Nabrat nové zkušenosti.

2008

Vracím se z Velké Británie. Získané zkušenosti promítám do podnikání. Zakládám si živnost. Programuji internetové stránky ve svém projektu Alsan.cz. Tento rok je pro mně zlomový.

2009

Externě programuji webové aplikace. Podílím se na projektech pro obchodní sítě Makro / Metro nebo COOP. Do roku 2017 vytvářím několik desítek internetových stránek a firemních prezentací. Modernizuji a plně automatizuji vlastní E-shopový systém. Vytvářím a zdokonaluji vlastní redakční systém k obsluze webu. 
ProjektySociální sítěPodívejte se


Místo pro plynulý chod Vašich stránek
  Webbuilder Alsan


Máte dotaz? Zavolejte!

 
Tomáš Vlček
+420 777 612 556


 Fajne Mjesto